Akce

KALENDÁŘ AKCÍ

Pravidelné prohlídky Špitálního kostela Všech svatých v Jáchymově (každý čtvrtek od 15 hod.) info

19.6.2019
Běh Olympijského dne (Ostrov, K. Vary) info

21.6.2019  
FK Nejdek vs. Sigiteam
(fotbal. stadion Nejdek, 17:30) info 
„Dveře“
divadelní hra – DS Jirásek (fotbal. stadion Nejdek, 21:00) info

22.6.2019 
Šindel Cup terénní triatlon (Šindelová) info
Indiánský dětský den (Nejdek) info 
Oslavy 100. výročí FK Nejdek 
(fotbal. stadion Nejdek, od 14 hod.) info
Pecký čtyřboj – stolní tenis (Vysoká Pec) info
Sokolovský čtvrtmaraton (Sokolov) info 
YT Rolling Circus 
(Trail Park Klínovec) info

23.6.2019
Hroznatův běh (Hroznětín) info
O pohár města Ostrova horská kola (Ostrov)
Fichtelberg Radmarathon (Chemnitz – Fichtelberg) info 
YT Rolling Circus 
(Trail Park Klínovec) info

24.6.2019
Procházka po Severinově stezce (Jáchymov) info

26.6.2019
Workshop k přípravě Strategického plánu rozvoje města Nejdek info

28.-29.6.2019
Horská výzva (Boží Dar) info

29.6.2019
Nejdecký triatlon (Nejdek) info
Tour de Kolečko (Ostrov) info
Vila Zenker komentovaná prohlídka (Abertamy) info

29.-30.6.2019
Setkání rodáků (Vysoká Pec) info Krušné hory – hraniční příběhy Němců a Čechů

4.7.2019
Krušné hory – hraniční příběhy Němců a Čechů (Nejdek) info

6.7.2019
SachsenTrail im Erzgebirge (Sportpark Rabenberg) info

13.7.2019
NPR Rolavská vrchoviště 
- komentovaná exkurze 
(Přebuz) info
Kamil Trefil – hobby triatlon 
(Přebuz-Bublava-Tisová) info
Pecký čtyřboj – vybíjená (Vysoká Pec) info

20.7.2019
Hřebečenský montánní výšlap 
(Jelení – Přebuz) info
Horský běh Perštejn – Klínovec info

24.-27.7.2019
Řezbářský plenér (Boží Dar) info

27.7.2019 
Anenská pouť (Boží Dar) info
Venezuela – Guyánská vysočina promítání/beseda (Vysoká Pec) info

3.8.2019
Pivní slavnosti/Rudohor (Ostrov) info

10.8.2019
Letní pochod (Boží Dar-Oberwiesenthal) info

17.8.2019
Krušnoman Extreme Punk Triathlon (Klíny) info

24.8.2019
SucháFest (Suchá u Jáchymova) info

30.8.-1.9.2019
Westcup Nejdek 2019 - orientační běh info

31.8.2019
Karlův krok (Boží Dar) info

7.9.2019
Abertamský kros 
(Abertamy – srub)
Sokolovská-24-MTB (Koupaliště Michal, Sokolov) info

8.9.2019
WITTE Dětský triatlon 
(Witte Nejdek) info

14.9.2019
Běh lyžařů okolo Jahodovky 
(Jahodová louka) info

15.9.2019
Hroznatův běh (Hroznětín) info

21.9.2019
Radon RUN Pec
 (Vysoká Pec) info 
Drei-Talsperren-Marathon 
(Eibenstock) info
Rotavské pahorky (Rotava) info

5.10.2019
Fichtelberglauf (Neudorf) info

6.10.2019
Běh okolo Panorámy (Jáchymov)

19.10.2019
Porcelánový běh (Nová Role) info

26.10.2019
7 pohoří Krušné hory (Abertamy) info

28.10.2019
Blaťák (Horní Blatná) info

17.11.2019
Výšlap na Pajndl (Nové Hamry)