Nekontaktní BUBLAVSKÁ BĚŽKA 2021

Výzva pro běžkaře ze Sokolovska

Těšili jste se na letošní Bublavskou běžku? Pokud ano, máme pro Vás dobrou zprávu v nedobré době. Vzhledem ke Covid19 situaci letos nemůžeme Bublavskou běžku uspořádat v klasické podobě a proto nabízíme „nekontaktní verzi“. Pokud budete v následujících dnech a týdnech brázdit stopu na Bublavském okruhu a chtěli by jste své síly na dálku poměřit s ostatními, máme pro Vás alternativní možnost. Změřte si sami čas na jednotlivých trasách, zaznamenejte ho do veřejně přístupné IMG-20210214-WA0011online tabulky a sledujte časy svých „virtuálních“ soupeřů. Víme, budeme srovnávat nesrovnatelné, protože každý pojede za jiných podmínek, na rozdílně upravené stopě, atd., ale o to asi v letošní sezoně tolik nejde. Jde přeci o to se hecnout a jet naplno. V čem to bude složitější než při obyčejném výletu na běžkách? V ničem, jen si zmáčknete svoje stopky. Trasy pro jednotlivé kategorie jsou v níže uvedených odkazech, stejně tak online výsledková tabulka.

Tip: Např. pro dámy, kterým se nechce jet Bublavskou běžku-dospělou (7 km), ale Bublavskou běžku-žákovskou (3 km) zmáknou levou zadní, zajeďte si ji, zaznamenejte časy do žákovské tabulky a porovnejte se mezi sebou. Stejně tak, jsi předžák a 1 km je ti málo? Zajeď si i žákovskou trať a napiš svůj výsledek do žákovské tabulky.

IMG-20210214-WA0013Výzva: Jezdíte na běžky pravidelně? Změřte si Bublavskou běžku vícekrát a své výsledky zaznamenávejte do tabulky, třeba se stanete letošním rekordmanem.

Stopa: Jste spokojeni s kvalitou údržby běžeckých tras? Podpořte jejich údržbu zakoupením „placky“ v hodnotě 100 Kč nebo 300 Kč na bublavských prodejních místech nebo přispějte do veřejné sbírky První Krušnohorské o.p.s.. Děkujeme.

Trasy:

Výsledková online tabulka (s popisem průběhu tras):

Individuálnímu pohybu a čerstvému vzduchu zdar.

Míra Račko, Bublava