Party dobrovolníků se během předchozího prodlouženého víkendu chopili pytlů, nasadili rukavice a vydali se poděkovat krušnohorské přírodě činem.
Na Bublavě se na sjezdovky tamního Skicentra i do přilehlých lesů a luk vydali malí sportovci ze Skiklubu Bublava, v doprovodu svých rodičů a trenérů. Přírodě v okolí svého tréninkového působiště ulevili o podstatný objem odpadků, který stačil na zaplnění 15 velkých pytlů.
Na Božím Daru se s nástupem jara konal již tradiční posezónní úklid s názvem „S láskou k lesu„, který je zde organizován jako součást celorepublikové kampaně „Ukliďme Česko„. Ruku k dílu přidali na tři desítky dobrovolníků, kteří zbavili odpadků nejvytíženejší úseky Ježíškovy cesty, okolí Mysliven, Neklidu i intravilán obce.
Dobrovolníkům i organizátorům výše zmínených akcí patří velké poděkování a veřme, že je budou následovat další jedinci, spolky, sportovní oddíly či školní třídy.
Bublava: Úklid v okolí Skicentra proběhl v režii členů bublavského Skiklubu
Boží Dar: Do akce „S láskou k lesu – Ukliďme Česko“ se zapojilo přes třicet dobrovolníků z řad místních obyvatel i přespolních.