KRUŠNOHORSKÝ ÚKLID přehledně (8.-9.5.2020)

1) Pytle na odpadky a pracovní rukavice si můžete vyzvednout během pátku a soboty na Jelení (Mezi Jeleny) a Přebuzi (Kovářská bouda), v menším počtu budou k dispozici také v přístřešku na Chaloupeckém parkovišti u Nových Hamrů a v altánu na Bublavě (u začátku lyž. magistrály).

2) Pytle s odpadky zanechte podél páteřních cest (v mapce vyznačeny modře). Úklid se však neomezuje pouze na tyto cesty a jejich bezprostřední okolí – můžete vyrazit i na ostatní trasy (např. po červené turistické značce k Rolavskému vrchu, z Rolavy ke státní hranici, k Rolavskému rybníku atd.), pytle ale prosíme zanechat u modře vyznačených cest. V rámci NPR Rolavská vrchoviště je třeba držet se v bezprostřední blízkosti značených cest, mimo NPR se můžete v lese pohybovat neomezeně (na vlastní nebezpečí).
Doplňující informace – BUBLAVA: Úklid okolí magistrály z Bublavy směr Ostružník/Rolava je plánován na sobotu.

3) Práci s odvozem odpadků nám usnadníte, pokud nám polohu pytlů nahlásíte na e-mail prvni.krusnohorska.ops@gmail.com nebo na telefonní číslo 605 984 074. Pro lepší přehled o uklizených lokalitách vás zároveň prosíme o vyplnění údajů o úklidu do této tabulky: https://bit.ly/KH_uklid_2020_tabulka. Vítaná je také fotodokumentace z úklidu.

Za vaši účast a pomoc DĚKUJEME!

trasy-uklid-svoz-odpadku-2020