Auersbergkönig – měřená trasa na vrchol Auersberg (1018 m)

logo_auersbergkoenigV saské části Krušných hor nedaleko města Eibenstock byla během této letní sezóny otevřena nová měřená trasa „Auersbergkönig“ pro cyklisty (MTB/e-bike), běžce a chodce. Délka trasy je 10,7 km a při jejím zdolávání vystoupáte celkem 530 výškových metrů. Zařízení umístěné na startu a v cíli trasy vám na kartičku (k dispozici u měřcího zařízení na startu) zaznamená startovní a cílový čas, v cíli kartičku hodíte do schránky a Váš výsledek se později objeví na webu auersbergkoenig.de. Tam také naleznete veškeré informace.

Leták a mapku ve formátu jpg a pdf můžete stahovat ZDE.

flyerABK-page-001
flyerABK-page-002 karte-auersberg-page-001
auersbergkoenig_1 stempelkarte_en
auersbergkoenig_4 bmrtzzn86965
Rocky Mountain Demo Tour – 1.7.2017 Trail Park Klínovec

Ve spolupráci s KINGBIKE Chomutov budete mít možnost otestovat kola z kolekce 2017 od Kanadské legendární značky Rocky Mountain. Pivo, párky a parádní kola, tak to je naše pozvánka!

rocky mountain demo tour Klínovec

Zvažujete koupi nového kola, nebo jen toužíte po tom si otestovat legendární Kanadskou značku ROCKY MOUNTAIN? Co byste řekli na nový Slayer, Element, a nebo třeba Altitude Power Play – e-bike made in KANADA? Jak je libo. Stačí se za námi zastavit na stánku Rocky Mountain, vzít si s sebou dva doklady a zálohu 1000,- Kč a kola si na 75 minut otestovat.

(doporučujeme přijet na vlastním kole a mít vlastní odzkoušené pedály)

K dispozici budou tato kola:
2017 Element RSL velikost M, L, XL
2017 Slayer MSL velikost L
2017 Pipeline MSL velikost L
2017 Vertex velikost M
2016 Altitude Rally Edition velikost L
2018 Altitude Power Play (e-bike) velikost M

Zdroj: klinovec.cz